O Firmie

 

BIMART zmienia się wraz ze zmianami oczekiwań rynku. Teraz to już nie tylko drukarnia, ale coś więcej. To firma, w której zaawansowaną technikę łączymy z umiejętnościami i doświadczeniem ludzi. Pracujemy na sprzęcie wysokiej klasy, używamy materiałów najlepszego gatunku, pewnych i sprawdzonych w praktyce. Unikamy „drobnych oszczędności”, które obniżają jakość produktu. Oszczędzamy – owszem tak, ale nie skąpimy. Inwestujemy w kolejne maszyny, doskonalimy technologię, odkrywamy nowe możliwości. MARKA to nie jest dla nas puste słowo.

 

Zapewniamy naszemu Klientowi komfort i bezpieczeństwo. Rozwiązujemy jego problemy, wizjom nadajemy kształt realny. Rzeczy trudne ułatwiamy, a niemożliwym tworzymy alternatywę. Nie odsyłamy z kwitkiem, lecz załatwiamy sprawy od początku do końca – od projektu do gotowego produktu. Staramy się pracować rzetelnie. Jeśli popełnimy błąd, to przyznajemy się do niego, naprawiamy za wszelką cenę. Dotrzymujemy słowa, bo dla nas słowo to rzecz święta, także to niepisane. U nas kolory są ważne: białe musi być białe, a czarne – czarne.

 

Klient czuje się u nas bezpiecznie finansowo: bo myślimy też o jego „kieszeni”. Cenę usługi „szyjemy na miarę”, zawsze tworzymy i dobieramy ją indywidualnie. Klient może być pewny, że nie przepłaci. Chcemy spotkać się z nim ponownie. Wybiegamy w przyszłość. Tu i teraz jest ważne, ale nie najważniejsze…

 

Tak rozumiemy profesjonalizm. Tak pracujemy od niemal 20 lat: „świątek, piątek czy niedziela”. Żyjemy naszą pracą, dbamy o markę BIMART.