Witaj na stronie Bimart

Istniejemy już
od ponad 20 lat

Działamy na rynku poligraficznym od ponad 20 lat, ciągle inwestując w rozwój naszego potencjału. Zaczynaliśmy od jednokolorowej maszyny offsetowej, gilotyny i jednego pracownika. Byliśmy w stanie wykonać tylko najprostsze druki. Dziś drukujemy na zaawansowanej technologicznie, pełnokolorowej maszynie offsetowej w technologii UV. W pełni wyposażona introligatornia umożliwia realizację niemal wszystkich prac, także skomplikowanych i trudnych technicznie.

W 2015 roku znacząco rozbudowaliśmy park maszynowy, zatrudniliśmy kilkanaście nowych pracowników – uruchomiliśmy zakład produkcji opakowań tekturowych. Postawiliśmy na znaczną automatyzację procesu technologicznego, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyprodukować wysokie nakłady w krótkim czasie. Wytwarzamy opakowania dla producentów krajowych i zagranicznych.

0
lat doświadczenia w branży
0
specjalistycznych maszyn
0
mln
wyprodukowanych opakowań rocznie

Co nas wyróżnia

Dlaczego warto nam zaufać?

null

Wysoka jakość

Pracujemy na sprzęcie wysokiej klasy. Doskonalimy technologię oraz park maszynowy, tak aby wykonywać zlecenia lepiej i szybciej. Używamy pewnych i sprawdzonych materiałów.
null

Zespół specjalistów

Zaawansowaną technologię łączymy z umiejętnościami naszych pracowników. Nasza kadra jest stabilna, dobrze wyszkolona i z wieloletnim doświadczeniem w branży.
null

Wydajne maszyny

Większość naszych prac wykonujemy za pomocą nowoczesnych urządzeń automatycznych. Dzięki temu mamy możliwość realizacji wysokich nakładów w krótkim czasie.
null

Gwarancja terminu

Terminy realizacji projektów ustalamy indywidualnie z klientami. Elastycznie dopasowujemy się do ich wszelkich oczekiwań. Pilnujemy, żeby każde zlecenie wykonać w umówionym czasie.
null

Kompleksowe podejście

Przyjmując zlecenie, realizujemy je od początku do końca. Nie korzystamy z pośredników, nie zlecamy prac podwykonawcom. Odpowiadamy za cały proces produkcji.
null

Przystępne ceny

Przed zleceniem cenę projektu „szyjemy na miarę”. Zawsze tworzymy i dobieramy ją indywidualnie do potrzeb. Chcemy, aby klient do nas wrócił, więc dbamy o jego kieszeń.