Kartonowe opakowania z okienkiem - producent Bimart

Opakowania kartonowe

Wykonujemy opakowania z tektury litej, warstwowej oraz kaszerowane na tekturach warstwowych i litych. Tak szeroki przedział pozwala na dokonanie optymalnego wyboru, biorąc pod uwagę jakość materiału, jego trwałość i koszty. Druk na opakowaniach realizujemy w technologii offsetowej UV wraz z wykończeniem powierzchni różnymi metodami uszlachetnienia. Wzory opakowań wybieramy z dostępnych katalogów (np. Fefco) bądź sami projektujemy, tak aby spełniały indywidualne potrzeby naszych klientów.

Materiał

Produkujemy opakowania z tektury litej o gramaturze do 450 g/m2, z tektury falistej 3- i 5-warstwowej szarej lub bielonej. Wykonujemy również pudełka kaszerowane – powstają one na skutek naklejenia na faliste podłoże arkusza tektury, która może być zadrukowana.

Pudełka zarówno z tektury litej, jak i kaszerowanej możemy pokryć od środka folią PP błyszczącą lub matową.

Druk

Wykonujemy zadruk offsetowy farbami UV w kolorach CMYK, PANTONE oraz biały kryjący na kartonach litych GC1, GC2, GD2, metalizowanych lub pokrytych folią. Mniejsze nakłady drukujemy na urządzeniach cyfrowych.

Uszlachetnienia

Stosujemy najnowsze techniki uszlachetnienia druku. Jedną z podstawowych jest lakierowanie UV, w tym lakierowanie UV punktowe (wybiórcze).

Poza tym oferujemy foliowanie na gorąco (folia błyszcząca, matowa, soft-touch, strukturalna).

Wykonujemy również tłoczenie wklęsłe i wypukłe, a także hot-stamping, czyli złocenie (srebrzenie).

Okienka

Dzięki automatycznej okienkarce możemy wkleić okienka w opakowaniach kaszerowanych lub wykonanych z tektury litej.

Przezroczysty panel wykonujemy z folii:

  • PET o różnych grubościach od 0,03 mm do 0,30 mm
  • folii eko EF BCFB o grubości 0,075 mm (jest to materiał biodegradowalny).

Klejenie

Kleimy opakowania liniowo lub 3-punktowo (z dnem automatycznym). Produkując tacki i tacki podwójne, stosujemy klejenie 4- i 6- punktowe.